Color Sky 5K

İstanbul

Teşekkürler Istanbul! 2017 Renkli Koşu Fotoğrafları Facebook sayfamızda yayınlanıyor. Seneye tekrar görüşmek üzere…


Caddebostan Sahili
7 Mayıs 2017
Festival: 12:00-17:00
Koşu Start: 14:00

Websitemizden kayıt olanlara ekstra renkli toz hediye.
aras1

biletxlogo-01

kapak1

Koşu Paketi

· Color Sky 5K logolu T-Shirt
· Koşucu numarası (barkodlu, kişiye özel, girişte bulundurulması zorunludur)
· Renkli toz (Finish Festivaline saklayın)
· Color Sky 5K logolu geçici dövme
· Koşucu bilekliği

Koşu günü 08:00-12:00 arasında ödemeyi yapan kişi tüm paketleri sipariş numarası ve kimliğiyle gelerek festival alanından (haritada siyah logomuzun olduğu yer) teslim alabilir.

Paket Dağıtım Noktası: Suadiye Otelinden 150 metre ileride (Maltepe yönünde) sahil kenarında.

DJ eşliğinde müzik saat 12:00’da başlayacaktır. Ödemeyi yapan kişi gelemeyecekse onun kimlik fotokopisini getirmeniz yeterlidir.

Festival alanını 2 metre yüksekliğinde güvenlik bariyeriyle çevrilecektir. Sadece biletli (veya barkodlu göğüs numaralı) kişiler güvenlik ve bilet kontrolünden geçerek içeriye girebilir. Koşuya katılmayan aileniz ve arkadaşlarınız sizi koşu parkuru boyunca destekleyebilir.

photo 2

Color Sky 5K İstanbul 2016 Renkli Koşu Festivali 7 Mayıs’ta Caddebostan’da, kaçırmayın!

Türkiye’de ilk kez! Etkinlikte çekilen fotoğraflara ücretsiz ulaşabileceksiniz!

Renkli Koşu nedir?

Her bir kilometrede kurulu renk istasyonlarımıza ulaştığınızda, ekibimiz ve gönüllüler tarafından, farklı ColorSky5K renkleriyle dizayn edilen renkli toz yağmuruna tutulacaksınız. Bitiş alanına vardığınızda beyaz T-Shirtleriniz ve siz, ColorSky5K renklerine bürünmüş olacaksınız.

Renkli toz nedir?

Tüm dünyada Renkli Koşularda kullanılan toz, gıda boyasıyla renklendirilen %100 mısır nişastasıdır. Renkli toz izleri bir yıkamadan sonra büyük oranda çıkar ancak bazı katılımcılarda renklerin çıkması daha uzun sürebilir. Renklerin daha kolay çıkması için özellikle güneş kremi ve saç kremi kullanınız, diğer tavsiyeler burada.

Ulaşım-Parkur

Sosyal Sorumluluk


bedd 221 90


Color Sky 5K Renkli Koşu Festivali Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği (BEDD) işbirliğiyle düzenleniyor. Bugün Türkiye’de 9 milyon engelli yaşıyor. BEDD 1993 yılından bu yana binlerce engelliye, ihtiyaçlarına uygun tekerlekli sandalye ulaştırdı. Her Renkli Koşu Festivalinde ihtiyaç sahiplerine tekerlekli sandalye dağıtımı yapılıyor. Siz de BEDD’ye destek olarak iyilik hareketine katılmak için tıklayın.


TOHUM 66 112


Tohum Otizm Vakfı’na bağış toplayan koşuculardan biri olarak Color Sky 5K’ya ücretsiz katılabilmek için lütfen bize yazın.

Doğuştan gelen ve nedeni bilinmeyen Otizmin tek tedavisi erken tanı ve özel eğitimdir. Otizmli çocuklarımızın geleceğine umut olmak için tıklayın.

İstanbul Koşusu Destekçilerimiz

İstanbul Valiliği, Gençlik ve Spor Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Kadıköy Kaymakamlığı, Kadıköy Belediyesi, İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü