İptal ve İade

Koşucu paketleri etkinliğe katılım içerdiğinden iade edilemezler*, ancak başka bir kişi tarafından kullanılabilir.

Koşucu paketleri dışındaki ürünlerde, ürün açıklamasında aksi belirtilmedikçe siparişiniz kargoya verilene kadar info@colorsky5k.com adresine email göndererek iptal edebilirsiniz. 14 gün içinde iade etmek istediğiniz ürünü info@colorsky5k.com adresine email göndererek bize bildirmeniz halinde Mesafeli Satış Sözleşmesindeki ilgili hükümlere göre iade edebilirsiniz.

Kargo ve Teslimat Kargo bedeli siparişinizin son ekranında ve size gönderilen emailde bulunmaktadır. Ödeme onayı geldikten sonra siparişiniz kargo için hazırlanır. Ürünler 2 iş günü içinde kargoya verilir. Teslimat adresinizin ana depomuza uzaklığına göre 2-5 iş günü içerisinde verdiğiniz adrese teslim edilir. Siparişiniz verildikten sonra en geç 9 iş günü içerisinde elinizde olacaktır. Eğer bu süre zarfında hala siparişiniz elinize ulaşmadıysa lütfen bizimle irtibata geçiniz. Siparişinizin stoklarda olmaması durumunda en kısa sürede size email ile bilgilendirme yapacağız. Bir sepetteki ürünlerin farklı adreslere gönderilmesi mümkün değildir.

Garanti Şartları Colorsky5k.com sitesinde satılan ve “4077 SAYILI TÜKETİCİNİN KORUNMASI HAKKINDA KANUN GEREĞİNCE GARANTİ BELGESİ İLE SATILMASI ZORUNLU OLAN ÜRÜNLER” listesinde yer alan ürünler 2 Yıl üretici firma garantisi altındadır.

İletişim Kanalları Bize info@colorsky5k.com veya iletişim formundan ulaşabilirsiniz. Tüm iletişimimizin kayıt altında tutulabilmesi için lütfen email veya iletişim formunu kullanınız.

*: 27.11.2014 Resmi Gazete, Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği, 15-g bendi; …tüketici aşağıdaki sözleşmelerde cayma hakkını kullanamaz: g) Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmeler.